piątek, 22 stycznia 2010

Na chwilę przeniesieni...

Wczoraj wieczorem Natalia dowiedziała się, że jest możliwość przez Skype uczestniczyć w porannej społeczności pracowników CME.  
CME to porządna firma chrześcijańska, która dba o swoich pracowników i dlatego pracę zaczyna się tam od modlitwy i wsłuchania się w Boże Słowo. Chociaż oboje z Natalią jesteśmy pracownikami tej zacnej organizacji, to ze względu na odległość nie mogliśmy w tych społecznościach uczestniczyć. To powodowało, że czuliśmy się troszkę wyalienowani.
Dziś ta sytuacja się zmieniła. Wspaniali fachowcy, nasi koledzy (głównie Paweł Fober) uczynili tę zmianę realną. Choć ok. 1700 km dalej, to jednak uczestniczyliśmy w porannej społeczności. Mogliśmy razem zaśpiewać pieśni, wsłuchać się w biblijne rozważanko, usłyszeć o co można się modlić. To rzeczywiście nas przybliża do Dzięgielowa. Zachęca do modlitwy o naszą organizację "matkę". Bardzo się z tej możliwości cieszymy!
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasze uczestnictwo w tych społecznościach stało się możliwe. Pozdrawiamy i życzymy Bożego błogosławieństwa w realizacji wspólnego dzieła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz